Design:
Strony WWW

Bramy Lubsko

SMARTI - Fosfor (500 ml)

SMARTI - Fosfor (500 ml)
Výrobca: SMARTI
Kód produktu: #122
Vernostné body: 0
Dostupnosť: 89
Cena: 5.00€

Tekuté akvarijné hnojivo Smart Fosfor je naším vlastným výrobkom. Týmto hnojivom do akvária dodáte dôležitý makroprvok fosfor. Väčšina akvárií fosfor dodávať nepotrebuje, keďže sa do akvárií dostáva krmivom a pri rozklade organických látok. Pri nevhodnom pomere N a P v akváriu sa často objavia riasy, čo sa často nesprávne pripisuje práve vysokému obsahu fosforu v akváriu.

Výnimku však tvoria moderné prírodné akvária s malým množstvom rybičiek. Veľké množstvo rastlín postupne spotrebuje všetok fosfor, ktorý sa do akvária dostane a následný deficit spomaluje ich rast. To paradoxne spôsobí rozmach rias. Opätovným dodaním fosforu našim hnojivom sa opäť podporí rast rastlín, ktoré následne potlačia riasy v akváriu.

Dávkovanie: Denne 1-5 ml na 100l akvarijnej vody. Neprekračujte doporučené davkovanie! Dávkovanie upravte na základe testovanie obsahu fosforu vo vašom akváriu a podľa reakcie rastlín. Ak niektoré dni hnojenie vynecháte pokračujte normálne v dávkovaní, nehnojte viac ako je doporučená denná dávka!

Balenie obsahuje: 6g KH2PO4 , 500 ml H2O, stabilizátor pH a konzervačnú látku proti rastu plesní

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk
Matej Baško - SMARTI © 2024