Design:
Strony WWW

Bramy Lubsko

Ochrana osobných údajov

Ochrana vašich osobných údajov je pre nás dôležitá a preto sa riadime zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

 

1. Zákazník dáva svojím záväzným potvrdením objednávky súhlas prevádzkovateľovi obchodu so spracovaním a zhromažďovaním svojich osobných údajov.

 

2. Vami poskytnuté osobné údaje slúžia výhradne k potrebám nášho obchodu smarti.sk, najmä k realizácií vášho nákupu a dodania vami objednaného tovaru. V žiadnom prípade tieto údaje neposkytujeme tretím osobám. Vaše údaje (najmä emailová adresa) taktiež môžu byť využité pri informovaní o akciových ponukách nášho internetového obchodu. 

 

3. V prípade, ak si neželáte, aby boli vaše osobné údaje naďalej uchovávané našim obchodom, stačí ak po prihlásení sa do vášho osobného účtu na našej stránke, zrušíte vašu registráciu. Prípadne stačí ak nám napíšete e-mail so žiadosťou o vymazanie vašich osobných údajov a vaše údaju budú z našej databázy ihneď odstránené. V prípade akýchkoľvek pochybností môžete svoje otázky zaslať emailom na adresu: eshop.smarti@gmail.com

 

Ďakujeme vám za dôveru.

 

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk
Matej Baško - SMARTI © 2024